تعمیر جلوبندی 206

در تعمیرگاه حمید گودرزی واقع در شرق تهران تعمیر جلوبندی پژو پارس ، پرشیا ، سمند ، پژو ۲۰۶ و عیب یابی جلوبندی پژو ۴۰۵ به صورت کامل و تخصصی انجام می شود، برای اطلاع از هزینه تعمیر جلوبندی پژو ۴۰۵ می توانید به آدرس مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد مراجعه کنید و یا با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

تعمیر جلوبندی پژو پارس

دلایل اصلی آسیب‌دیدگی جلوبندی پژو پارس و پژو ۲۰۶ چیست؟

جلوبندی یک از قسمت‌های فنی مهم هر خودرو محسوب می‌شود که تاثیر زیادی در جذب ضربه‌های وارد به کابین دارد. اگر بخواهیم دقیق‌تر این بخش از خودرو را شرح دهیم باید بگوییم که جلوبندی عبارت است از، قسمت زیرین جلوی خودرو، که وظیفه تعلیق یا خوش‌دستی (هندلینگ) ماشین در چاله‌ها، دست‌اندازها و پیچ‌های جاده را به‌عهده دارد.

در ادامه این مقاله دلایل آسیب‌دیدگی جلوبندی پژو پارس و پژو ۲۰۶ را بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید…

تعمیر جلوبندی پژو پارس

میل‌تعادل به عنوان یک بخش اصلی در جلوبندی پژو پارس قرار دارد که وظیفه آن حفظ تعادل خودرو شما است. برای نگه‌داشتن این میله از ۲ بوش استفاده شده که خرابی آنها باعث لرزش فرمان در پژو پارس می‌شود.

بنابراین اگر فرمان شما لرزش پیدا کرد یکی از دلایل آن، بوش‌های میل‌تعادل است. حتما بارها مشاهده کرده‌اید که غربیلک فرمان خودرو شما لرزش پیدا کرده است، این لرزش به‌ دلیل بالانس نبودن چرخ‌های جلو می‌تواند باشد که عدم رسیدگی به آن و بالانس نکردن چرخ سبب می‌شود جلوبندی خودرو شما بعد از مدت کوتاهی معیوب شود.

لازم به توضیح است که شما می توانید برای تعمیر جلوبندی پژو پارس ، پرشیا ، سمند و پژو ۲۰۶ خود به تعمیرگاه تخصصی پژو پارس واقع در مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد مراجعه کنید و یا با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

سالم بودن لاستیک چه تاثیری بر روی زمان تعمیر جلوبندی پژو پارس دارد؟

لاستیک خودرو شما نقش زیادی در سالم ماندن جلوبندی پژو پارس دارد، اگر لاستیک خودرو صاف و بدون آج باشد، باید منتظر عواقب آن در سیستم جلوبندی خودرو خود باشید.

پس اگر می‌خواهید متحمل هزینه خرابی جلوبندی خودرو خود نشوید، یک لاستیک با کیفیت و استاندارد را انتخاب کنید.

بلبرینگ چرخ یک قطعه مهم محسوب می‌شود که اگر دچار آسیب شود بخش‌های مختلف خودرو را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

بلبرینگ چرخ با صدایی که از خود خارج می‌کند، خرابی خود را اعلام می‌کند و همچنین لرزش فرمان نیز می‌تواند یکی از دلایل خرابی این قطعه باشد. بنابراین با حساسیت زیادی به این بخش از پژو پارس خود توجه کنید.

زمان تعمیر جلوبندی پژو پارس

تعمیر کمک‌ فنر جلو و تعمیر جلوبندی پژو پارس :

اصلی‌ترین قسمت جلوبندی پژو پارس را کمک‌ فنر جلو تشکیل می‌دهد که با خرابی جلوبندی، اول به سراغ کمک فنر می‌روند و آن را تعمیر می‌کنند.

آسیب‌دیدگی و یا شل بودن کمک‌ فنر سبب لرزش فرمان می‌شود که با وارد شدن به ناهمواری‌های خیابان‌ها با صدا همراه خواهد شد.

خرابی و تکان‌ خوردن بیش‌ از حد سیبک باعث لرزش فرمان و خرابی جلوبندی می‌شود. تنظیم نبودن فرمان، باعث ایجاد لرزش در غربیلک می‌شود، پس تنظیم فرمان را فراموش نکنید.

شما می توانید برای میزان فرمان و تعمیر جلوبندی پژو پارس ، پرشیا، سمند و پژو ۲۰۶ خود به تعمیرگاه تخصصی پژو پارس واقع در مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد مراجعه کنید و یا با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

اگر در زمان ترمز کردن، فرمان پژو پارس شما لرزش پیدا کرد، دیسک ترمز خودرو شما دچار مشکل شده است.

اگر دیسک چرخ‌های شما دچار تاب شده باشد سبب لرزش فرمان می‌شود که با تراشکاری آن، این عیب را برطرف می‌کنند ولی اگر میزان این انحناء زیاد باشد، دیسک خودرو شما نیاز به تعویض دارد.

اشکال در اتصالات فرمان و تنظیم نبودن زوایای چرخ می‌تواند باعث انحراف خودرو از مسیر مستقیم شود. زمانی که فرمان خودرو را برای چند لحظه از دست خود جدا می‌کنید، تمایل خودرو را به یک سمت می‌بینید که با تنظیم چرخ‌ها این ایراد برطرف می‌شود.

تعویض سگ دست پژو پارس :

زمانی که شاسی خودرو شما به‌ خصوص از سمت جلو، ضربه می‌خورد از حالت فابریک خود خارج می شود.

برای بازگرداندن این حالت به شکل اولیه شما باید به یک صافکار و ارائه دهنده ماهر خدمات ویژه شاسی خودرو مراجعه کنید.

اگر این کار به‌ درستی انجام نشود ایرادات زیادی را بوجود می‌آورد که یکی از آنها خرابی جلوبندی خواهد بود.

در جلوبندی خودرو یک بخش به اسم سگ‌ دست وجود دارد که در صورت خرابی باعث انحراف خودرو به یک سمت می‌شود، پس در صورت انحراف داشتن فرمان شما، این بخش را نیز کنترل کنید.

سر و صدای خودرو، زبان سخن گفتن او با شما است. اگر سر و صدای در قسمت جلوبندی به گوش رسید، به‌طوری که صدای حاصل از ورود به ناهمواری‌های خیابان‌ها به صورت تق‌تق از جلو خودرو خارج شد. یعنی سیستم تعلیق پژو پارس شما نیاز به تعمیر دارد و هرچه سریع‌تر باید برای تعمیر جلوبندی پژو پارس خود اقدام کنید.

در بخش تعمیرگاه مزدا ۳ تعمیرگاه تخصصی اتو حمید تعمیرات انواع مزدا ۳ قدیم و جدید به صورت حرفه ای انجام می شود.

در تعمیرگاه حمید گودرزی واقع در شرق تهران تعمیر جلوبندی پژو پارس ، پرشیا ، سمند ، پژو ۲۰۶ و عیب یابی جلوبندی پژو ۴۰۵ به صورت کامل و تخصصی انجام می شود، برای اطلاع از هزینه تعمیر جلوبندی پژو ۴۰۵ می توانید به آدرس مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد مراجعه کنید و یا با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *