در این صفحه درباره تعمیر موتور مزدا ۳ و هزینه تعمیر موتور مزدا ۳ توضیح می دهیم، شما می توانید برای تعمیرات موتور مزدا ۳ خود به تعمیرگاه تخصصی مزدا ۳ در شرق تهران به آدرس مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد مراجعه کنید و یا با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

تعمیر موتور مزدا ۳

مزدا ۳ محصولی است که توسط شرکت خودروسازی بهمن مونتاژ و عرضه می شود. در سال ۲۰۰۳ کمپانی مزدا (Mazda) اولین نسل مزدا – ۳ (Mazda3) را بعنوان مدل ۲۰۰۴ روانه بازار خودرو های کوچک نمود و آنرا جانشینی برای مزدا – ۳۲۳ (Mazda 323) قرار داد .

فرآیند تعمیر موتور مزدا ۳

در صورتی که از موتور مزدا ۳ به خوبی نگهداری نشود نیاز به تعمیر پیدا می کند.

تعمیر موتور مزدا ۳ به دلایل مختلفی می تواند انجام شود از جمله بی آب کار کردن موتور که باعث می شود واشر سر سیلندر بسوزد و یا بدون روغن یا با روغن کم کار کردن موتور مزدا ۳ می تواند باعث صدمه دیدن یاتاقان ها و میل لنگ شود که در این صورت نیاز به تعمیر موتور مزدا ۳ احساس می شود.

ما در تعمیرگاه تخصصی مزدا ۳ برای شروع تعمیر موتور مزدا ۳ ابتدا بررسی میکنیم که موتور چه ایراداتی دارد، آیا روغن سوزی دارد، آیا یاتاقان های موتور موقع کار کردن صدا می دهند، آیا زنجیر موتور پاره شده است و …

در مرحله بعد بررسی می کنیم که حدود هزینه ی تقریبی برای تعمیر موتور مزدا ۳ چقدر می شود و چه تعداد لوازم یدکی باید تهیه شود و در این مرحله به مالک خودرو هزینه تقریبی تعمیرات را اعلام می کنیم.

در مرحله ی سوم از تعمیر موتور سالم بودن پیستون ها ، شاتون ها، میل لنگ و … را بررسی می کنیم.

شما می توانید برای تعمیرات موتور مزدا ۳ خود به تعمیرگاه تخصصی مزدا ۳ در شرق تهران به آدرس مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد مراجعه کنید و یا با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

تعمیر موتور مزدا 3

مرحله آخر تعمیر موتور مزدا ۳

در مرحله آخر برای جمع کردن موتور تمام قطعات از جمله یاتاقان های ثابت و متحرک، میل لنگ، پیستون ها ، سر سیلندر ، میل بادامک ها و … به خوبی شسته می شوند و خشک می شوند و یک به یک به ترتیب در محل خودشان قرار می گیرند.

شما می توانید برای تعمیرات موتور مزدا ۳ خود به تعمیرگاه تخصصی مزدا ۳ در شرق تهران به آدرس مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد مراجعه کنید و یا با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *