تعویض گوی تعلیق زانتیا

برای تعویض گوی زانتیا در شرق تهران می توانید به تعمیرگاه تخصصی زانتیا که خدمات تعویض گوی تعلیق زانتیا را به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب انجام می دهد مراجعه کنید. آدرس : مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، تعمیرگاه تخصصی زانتیا، برای هماهنگی می توانید با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

تعویض گوی زانتیا |تعویض گوی تعلیق زانتیا شرق تهران

بررسی سیستم تعلیق خودرو زانتیا

نگاهی بر امکانات خودرو زانتیا :

۱- سیستم ترمز ضد قفل ترمزهای دیسکی برای چهار چرخ مجهز به تهویه در چرخهای جلو

۲- قابلیت تنظیم ارتفاع خودرو در جاده های هموار و ناهموار

۳- تنظیم اتوماتیک ارتفاع خودرو بر اساس توزیع بار و وزن سرنشین

۴- سیستم اتوماتیک قطع کننده سوخت هنگام حادثه

۵- سوییچ مجهز به کنترل از راه دور همراه با سیستم متوقف کننده الکترونیکی (سیستم ضد سرقت)

۶- فرمان هیدرولیکی با امکان تنظیم ارتفاع غربیلک فرمان

۷- کیسه هوای ایمنی راننده

۸- کیسه هوای ایمنی سرنشین جلویی

۹- سوییچ کنترل کیسه هوای سرنشین

۱۰- تهویه مطبوع با قابلیت تنظیم دستی و اتوماتیک برای دمای داخل خودرو (سرمایش و گرمایش هوشمند)

۱۱- تنظیم الکترونیکی آینه های جانبی خودرو از داخل

۱۲- ضربه گیرهای جانبی دربهای جلو و عقب برای ایمنی سر نشینان

قبل از اینکه درباره هزینه تعویض گوی زانتیا صحبت کنیم بهتر است اصول کار گوی تعلیق زانتیا را بشناسیم تا بهتر بتوانیم عیب یابی گوی تعلیق زانتیا را انجام بدهیم.

لازم به توضیح است که در صورتی که زانتیا شما از نواحی سیستم تعلیق روغن ریزی دارد می توانید برای تعویض گوی زانتیا به تعمیرگاه تخصصی حمید در شرق تهران مراجعه کنید، تا در اسرع وقت تعویض گوی تعلیق زانتیا شما را انجام بدهیم.

آشنایی با سیستم هیدروپنوماتیک زانتیا :

در خودرو زانتیا دیگر از سیستم فنربندی ساده استفاده نشده است بلکه بر عکس تمام خودروهای دیگر از یک فنر بندی نوع هیدرو پنوماتیک استفاده شده است.

در این نوع فنر بندی دیگر از هیچ فنری استفاده نشده است و بجای فنر از یک گوی هیدرو پنوماتیکی استفاده شده است، منظور از اینکه می گوییم هیدروپنوماتیک این است که این گوی از دو قسمت تشکیل شده است که بوسیله یک دیافراگم از یکدیگر جدا شده است، که قسمت بالای دیافراگم از گاز نیتروژن پرشده است و قسمت زیر دیافراگم از روغن LHM پرشده است که این به معنای ماده معدنی طبیعی است.

تعویض گوی زانتیا

برای تعویض گوی زانتیا در شرق تهران می توانید به تعمیرگاه تخصصی زانتیا که خدمات تعویض گوی تعلیق زانتیا را به صورت حرفه ای و با قیمت مناسب انجام می دهد مراجعه کنید. آدرس : مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، تعمیرگاه تخصصی زانتیا، برای هماهنگی می توانید با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

طرز کار آن بدین صورت می باشد که هنگامی که چرخها بر روی یک دست انداز قرار می گیرند میله ای که یک سر آن متصل به زیر دیافراگم است و سر دیگر آن به شاسی متصل می باشد ، فشرده می شود و باعث می شود که روغن LHM زیر دیافراگم فشرده شود و به دیافراگم فشار بیاورد و هنگامی که این اتفاق افتاد فشار دیافراگم باعث می شود که گاز نیتروژن فوقانی نیز متراکم شده و ضربه را در خود حبس کند و از رساندن ضربه به سرنشینان جلوگیری شود.

هزینه تعویض گوی زانتیا

لازم به توضیح است که در صورتی که زانتیا شما از نواحی سیستم تعلیق روغن ریزی دارد می توانید برای تعویض گوی زانتیا به تعمیرگاه تخصصی حمید در شرق تهران مراجعه کنید، تا در اسرع وقت تعویض گوی تعلیق زانتیا شما را انجام بدهیم .

مطلب مرتبط : سرویس دوره ای مزدا ۳

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *