تعویض روغنی شرق تهران

اتوسرویس تخصصی حمید به عنوان بهترین تعویض روغنی شرق تهران به آدرس تهران، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، آماده ارائه خدمات تعویض روغن موتور و گیربکس می باشد. شما می توانید برای هماهنگی با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

تعویض روغنی شرق تهران

بسیاری از مشتریان که سال ها است برای خدمات تعویض روغن به تعمیرگاه تخصصی ما مراجعه می کنند ، عنوان بهترین تعویض روغنی شرق تهران را به ما داده اند.

همان طور که می دانید تعویض به موقع روغن موتور باعث افزایش عمر قطعات موتور خودرو شما می شود.

ما به مشتریان خود توصیه می کنیم که حتما در هر بار تعویض روغن موتور ، فیلتر روغن موتور را هم تعویض کنند.

آدرس بهترین تعویض روغنی شرق تهران :

تهران، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، اتوسرویس و تعمیرگاه تخصصی حمید گودرزی

شما می توانید برای هماهنگی با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

لازم به توضیح است که ما تعویض روغن موتور انواع خودروهای داخلی و خارجی را به صورت تخصصی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهیم.

در تعویض روغنی شرق تهران ، تعویض روغن موتور انواع خودروهای داخلی مانند : پژو ۲۰۶ ، سمند ، پژو ۴۰۵ ، دنا، رانا و …

و تعویض روغن موتور خودروهای خارجی مانند : تویوتا پرادو، تویوتا یاریس، نیسان مورانو، مزدا ۳۲۳ و مزدا ۳ ، هیوندای سوناتا، هیوندای آزارا، توسان، سانتافه ، بنز ، بی ام و ، هیوندای النترا و … به صورت تخصصی و با بهترین قیمت ممکن انجام می شود.

نقش روغن در موتور خودرو :

مهم ترین وظایف روغن در موتور خودرو، روانکاری می باشد. در صورتی که روغن موتور کثیف باشد یا مقدار آن کمتر از حد مجاز باشد، باعث می شود اصطکاک در بین قطعات مختلف از جمله، پیستون و سیلندر، میل لنگ و یاتاقان ها و … افزایش یابد.

شما می توانید برای تعویض روغن موتور خودروی خود به اتوسرویس حمید گودرزی در شرق تهران به آدرس : تهران، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، اتوسرویس و تعمیرگاه حمید گودرزی مراجعه کنید و یا قبل از اینکه تشریف بیاورید برای هماهنگی با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

مطلب مرتبط :

شارژ گاز کولر پژو ۴۰۵

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *