تعویض روغن سراتو

در اتوسرویس حمید، تعویض روغن سراتو به صورت تخصصی انجام می شود. آدرس : تهران، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، مرکز تعویض روغن کیا سراتو آماده ارائه خدمات تعویض روغن موتور و گیربکس می باشد. شما می توانید برای هماهنگی با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

تعویض روغن سراتو

بسیاری از مشتریان که سال ها است برای خدمات تعویض روغن سراتو به تعمیرگاه تخصصی ما مراجعه می کنند ، عنوان بهترین تعویض روغنی در تهران را به ما داده اند.

همان طور که می دانید تعویض به موقع روغن موتور باعث افزایش عمر قطعات موتور خودرو شما می شود.

ما به مشتریان خود توصیه می کنیم که حتما در هر بار تعویض روغن موتور سراتو ، فیلتر روغن را هم تعویض کنند.

آدرس بهترین تعویض روغنی کیا سراتو در تهران :

تهران، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، اتوسرویس و تعمیرگاه تخصصی حمید گودرزی

شما می توانید برای هماهنگی با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

لازم به توضیح است که ما تعویض روغن سراتو را به روش استاندارد و با استفاده از فیلتر روغن و فیلتر هوا ارجینال و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهیم.

در مرکز تعویض روغن کیا سراتو در شرق تهران ، علاوه بر سرویس های دوره ای، خدمات تعمیرات مانند تعویض لنت ها، تنظیم موتور، تعمیر سپر سراتو ، خدمات تخصصی باطری سازی و … هم با بهترین قیمت ممکن انجام می شود.

نقش روغن در موتور کیا سراتو چیست ؟

همان طور که به احتمال زیاد می دانید مهم ترین وظایف روغن در موتور خودرو، روانکاری و کاهش اصطکاک می باشد. در صورتی که روغن موتور کثیف باشد یا مقدار آن کمتر از حد لازم باشد، باعث می شود اصطکاک در بین قطعات مختلف از جمله، پیستون و سیلندر، میل لنگ و یاتاقان ها و … افزایش یابد و سایش اتفاق بیفتد.

شما می توانید برای تعویض روغن سراتو خود به اتوسرویس حمید گودرزی در شرق تهران به آدرس : تهران، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، اتوسرویس و تعمیرگاه کیا سراتو مراجعه کنید و یا قبل از اینکه تشریف بیاورید برای هماهنگی با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

مطلب مرتبط :

تعمیر سپر سراتو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *