رفع مات شدن چراغ جلو

شما می توانید برای رفع مات شدن چراغ جلو ، رفع تیرگی چراغ خودرو ، رفع بخار چراغ ماشین تان به تعمیرگاه تخصصی حمید در شرق تهران به آدرس مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد مراجعه کنید و یا با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

رفع مات شدن چراغ جلو

اگر چندین سال از عمر خودرو شما گذشته است احتمالا با مشکل کدر شدن و ایجاد خط و خش روی چراغ های جلو اتومبیل خود روبرو شده اید.

شفافیت و تمیز بودن چراغ های جلوی خودرو تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی ظاهری خودروی شما دارد. معمولا ایجاد این مات شدگی ها و سایش به دلیل وجود ذرات معلق در هوا و قرار گرفتن چراغ ها در معرض نور مستقیم خورشید است.

ما در تعمیرگاه تخصصی برق خودرو حمید رفع مات شدن چراغ جلو انواع خودروهای داخلی و خارجی را انجام می دهیم.

از جمله خودروهایی که ما رفع مات شدن چراغ جلو آنها را انجام می دهیم می توان به پژو ۲۰۶ ، پژو ۲۰۷ ، مزدا ۳ ، مزدا ۳۲۳ ، مزدا ۲ ، تویوتا پرادو ، تویوتا یاریس ، هیوندای سوناتا، سانتافه، النترا، کیا اسپورتیج، سراتو، سورنتو، بنز ، بی ام و ، نیسان موهاوی و … اشاره کرد.

مراحل رفع مات شدن چراغ جلو

در چند مرحله ساده، نحوه رفع زردی و برق انداختن چراغ جلوی ماشین را با هم بررسی کنیم.

بخش اول : رفع تیرگی چراغ های جلو ماشین

۱- هر دو چراغ های جلو را هم در حالت روشن و هم خاموش به دقت بررسی می کنیم.

باید ببینیم که آیا این مات شدگی به دلیل ایجاد دوده و گرد و غبار روی چراغ ها است یا خبر از یک مشکل جدی تر همانند خط و خش های عمیق و سایش دارد.

شما می توانید برای رفع مات شدن چراغ جلو خودروی تان به تعمیرگاه تخصصی حمید در شرق تهران واقع در مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد مراجعه کنید و یا با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

ایجاد این خط و خش ها و کدری در چراغ جلو زمانی اتفاق می افتد که پلیمر پلی کربنات استفاده شده برای ساخت چراغ های جلو بیش از اندازه در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید و ذرات گرد و غبار قرار می گیرند و این امر به تدریج موجب می شود چراغ ها روشنایی و نور روزهای اول را نداشته باشند و در اصطلاح کم سو شوند.

ما با هزینه مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن کدری و مات شدگی چراغ های خودروی شما را از بین می بریم و مانند روز اول به شما تحویل می دهیم.

مطالب مرتبط :

سرویس ماشین قبل از مسافرت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *