بالانس چرخ شرق تهران

برای انجام بالانس چرخ شرق تهران می توانید به آدرس تهران، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، اتوسرویس و تعمیرگاه تخصصی حمید مراجعه کنید و یا برای هماهنگی با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

همان طور که می دانید یکی از عوامل لرزش فرمان خودرو در حال حرکت بالانس نبودن چرخ ها است.

بالانس چرخ شرق تهران

ما برای انجام بالانس چرخ از دستگاه پیشرفته استفاده می کنیم تا با بالاترین میزان دقت لاستیک ها را از نظر وزنی بالانس تعادلی نمائیم ، بنابراین خیالتان از این بابت راحت باشد که بعد از اینکه لاستیک های خودرو شما در مرکز بالانس چرخ شرق تهران به صورت حرفه ای تنظیم شد هرگز دیگر مشکل لرزش فرمان در سرعت بالا را نخواهید داشت.

مراحل بالانس چرخ شرق تهران به این صورت است که ابتدا هر کدام از چرخ های خودرو باز می شود و بر روی دستگاه بالانس بسته می شود، سپس دستگاه بالانس را روشن می کنیم و دستگاه شروع به چرخاندن چرخ می کند و از طریق سیستم و مکانیزمی که دارد بررسی می کند کدام قسمت تایر از نظر وزنی متعادل نیست و آن محل را برای ما مشخص می کند.

اگر بالانس چرخ را انجام ندهیم چه اتفاقی می افتد ؟

  • یکی از مهمترین دلایل آسیب دیدگی خودرو ها لرزش های ممتد و بلند مدت آن ها است .
  • زمانی که خودرو دچار لرزش شود بخشی از نیروی تولید شده توسط موتور از بین می رود .
  • بالانس کردن تایر ها به معنی رفع ناهمگن بودن موضعی لاستیک ها و رینگ ها است .
  • رینگ خودرو ها در صورتی که دچار تابیدگی باشد با عبور از هر ناهمواری میزان آن افزایش خواهد یافت .
  • یکی از مهمترین آسیب هایی که عدم بالانس بودن تایر به خودرو وارد می کند لاستیک سایی است .
  • در صورتی که تایر های جلو دچار ایراد شوند، لرزش در سرعت های بین ۸۰ تا ۹۰ کیلومتر بر ساعت نمود پیدا می کند و عدم توازن چرخ های عقب نیز باعث لرزش در سرعت های ۱۲۰ تا ۱۴۰ کیلومتر بر ساعت می شود .
  • بعد از هر بار تعویض لاستیک ها بهتر است آن ها را به شکل قطری یا خطی نصب جا به جا کنیم تا از لاستیک سایی یک طرفه جلوگیری شود .
  • لرزش چرخ در زمان ترمز گیری می تواند نشانی از تاب برداشتن دیسک های ترمز باشد، در صورت وجود این مسئله، معمولا بالانس دیسک توسط تراشکار انجام می شود اما برای تاب خوردگی شدید، تعویض دیسک به مراتب اصولی تر از تراشکاری آن است.

برای انجام بالانس چرخ شرق تهران می توانید به آدرس تهران، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد، اتو سرویس و تعمیرگاه تخصصی حمید مراجعه کنید و یا برای هماهنگی با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

مطلب مرتبط با بالانس چرخ شرق تهران :

میزان فرمان سمند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *