بهترین تعمیرگاه هیوندای

در این صفحه درباره تعمیر موتور سانتافه و هزینه تعمیر موتور سانتافه توضیح می دهیم، شما می توانید برای تعمیرات موتور سانتافه خود به تعمیرگاه تخصصی سانتافه در شرق تهران به آدرس مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد مراجعه کنید و یا با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

تعمیر موتور سانتافه

سانتافه محصولی است که توسط شرکت خودروسازی هیوندای مونتاژ و عرضه می شود. در سال ۲۰۰۳ کمپانی هیوندای اولین نسل را بعنوان مدل ۲۰۰۴ روانه بازار خودرو های کوچک نمود و آنرا جانشینی برای خودروهای قدیمی قرار داد .

فرآیند تعمیر موتور سانتافه

در صورتی که از موتور سانتافه به خوبی نگهداری نشود نیاز به تعمیر پیدا می کند.

تعمیر موتور سانتافه به دلایل مختلفی می تواند انجام شود از جمله بی آب کار کردن موتور که باعث می شود واشر سر سیلندر بسوزد و یا بدون روغن یا با روغن کم کار کردن موتور سانتافه می تواند باعث صدمه دیدن یاتاقان ها و میل لنگ شود که در این صورت نیاز به تعمیر موتور سانتافه احساس می شود.

ما در تعمیرگاه تخصصی سانتافه برای شروع تعمیر موتور سانتافه ابتدا بررسی میکنیم که موتور چه ایراداتی دارد، آیا روغن سوزی دارد، آیا یاتاقان های موتور موقع کار کردن صدا می دهند، آیا زنجیر موتور پاره شده است و …

در مرحله بعد بررسی می کنیم که حدود هزینه ی تقریبی برای تعمیر موتور سانتافه چقدر می شود و چه تعداد لوازم یدکی باید تهیه شود و در این مرحله به مالک خودرو هزینه تقریبی تعمیرات را اعلام می کنیم.

در مرحله ی سوم از تعمیر موتور سالم بودن پیستون ها ، شاتون ها، میل لنگ و … را بررسی می کنیم.

شما می توانید برای تعمیرات موتور سانتافه خود به تعمیرگاه تخصصی سانتافه در شرق تهران به آدرس مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد مراجعه کنید و یا با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

تعمیر موتور مزدا 3

مرحله آخر تعمیر موتور سانتافه

در مرحله آخر برای جمع کردن موتور تمام قطعات از جمله یاتاقان های ثابت و متحرک، میل لنگ، پیستون ها ، سر سیلندر ، میل بادامک ها و … به خوبی شسته می شوند و خشک می شوند و یک به یک به ترتیب در محل خودشان قرار می گیرند.

شما می توانید برای تعمیرات موتور سانتافه خود به تعمیرگاه تخصصی سانتافه در شرق تهران به آدرس مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد مراجعه کنید و یا با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *