نصب زنون روی پرشیا

برای نصب زنون روی پرشیا می توانید به مرکز تخصصی برق پژو پارس به آدرس مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد مراجعه کنید و یا با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

چراغ های مناسب در حین رانندگی بسیار مهم است و به همین دلیل بهتر است با چراغ های استفاده شده در خودروها آشنا شوید که چراغ زنون یکی از محبوب ترین این چراغ ها می باشد.

همان طور که می دانید بیشتر افرادی که پژو پارس دارند برای دید بهتر موقع رانندگی در شب تصمیم به نصب زنون روی پرشیا می گیرند.

نصب زنون روی پرشیا

چراغ های زنون، امروزه در تمام ماشین های لوکس، گران قیمت و جدید استفاده می شوند و این تنها به دلیل کیفیت آن است که در مقابل چراغ های هالوژن دارای برتری های بیشتر و کامل تری هستند.

اگر شما هم قصد نصب زنون روی پرشیا را دارید ما این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهیم فقط کافی است با ما از طریق تلفن تماس زیر تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به تعمیرگاه برق پرشیا ما در شرق تهران به آدرس زیر مراجعه کنید.

آدرس : مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد ، تعمیرگاه تخصصی برق پژو پارس و همچنین می توانید قبل از اینکه تشریف بیاورید با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید و هماهنگ کنید.

چراغ های زنون چگونه کار می کنند؟

چراغ های زنون ممکن است معروف ترین و محبوب ترین چراغ های حال حاضر باشند و داخل هر چراغ زنون میزانی گاز زنون تزریق می شود که باعث شفافیت نور می شود و از آنجایی که هیچ رشته فلزی درون آن وجود ندارد پس احتمال سوختن این چراغ ها وجود ندارد و بدین طریق انتظار می رود که هر چراغ زنون عمر طولانی تری نسبت به سایر چراغ ها داشته باشند که این ویژگی در تمام چراغ های زنون وجود دارد و امر قابل انکاری نمی باشد.

مزیت های چراغ های زنون نسبت به چراغ های معمولی چیست؟

ما در ابتدای این مطلب مزیت های اصلی این چراغ ها را بیان کردیم که شامل روشنایی، طول عمر و از جمله ایمنی است.

این چراغ ها حدودا ۲ الی ۳ برابر قوی تر و پر نورتر از چراغ های معمولی هستند و بدین ترتیب می توانند در حین رانندگی عاملی مناسب و کاربردی برای روشن نگه داشتن مسیر باشند.

همچنین زمانیکه شما با سرعت ۱۱۲ کیلومتر بر ساعت در حال رانندگی باشید، این چراغ ها می توانند تا فاصله حدود ۳۲ متر در ثانیه را زیر پوشش خود قرار دهند.

این نوع چراغ ها علاوه بر روشنایی زیاد ، توانایی گسترش بیشتر نور را نسبت به چراغ های هالوژن دارند و این مورد می تواند ایمنی را برای راننده و عابرین و حتی دوچرخه سواران در طول شب تضمین نماید.

یکی از بهترین کارها برای افزایش نور چراغ های جلو پژو پارس ، نصب زنون روی پرشیا می باشد.

برای نصب زنون روی پرشیا می توانید به باطری سازی تخصصی پرشیا به آدرس مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، اول پیچ شمس آباد مراجعه کنید و یا با تلفن ۰۹۱۲۱۷۱۱۵۷۱ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط با نصب زنون روی پرشیا :

باطری سازی شرق تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *